Informace o cenách, vybavení a ubytování.

 

Dům je prostorný a komfortně vybavený. Je vhodný pro ubytování nejlépe 2 - 10 osob.

Minimální  obsazenost 4-6 osob ( v mimosezonním období dle dohody s majitelem ) , cena účtována za objekt. 

 

Cena za osobu činí 420,- za noc.

Dětem od tří do deseti let poskytujeme 50% slevu.

Děti do tří let mají pobyt zdarma.

Min. cena při nízké obsazenosti do 7 osob činí 3000,-/ objekt / noc 

 

Dětem do deseti let poskytujeme 50% slevu. 

Pronájem wellnes -  swim spa a sauny v Sudu činí 600,- den

Závěrečný úklid domu činí 1000,-

Poplatek za psa činí 200,-/ noc .

V ceně ubytování není zahrnuta el. energie 3 Kč/KW

 

 

 
 
 
     

 

V ceně je zahrnuto používání ručníků, povlečení, čistících prostředků a  spotřeba vody . Cena neobsahuje náklady na spotřebu elektrické energie,pronájem swimspa http://www.usspa.cz/cs/virivky-a-bazeny/usspa-swim/swim-spa-m-11232.shtml a konečný úklid.

Celý dům je vybaven dřevěným nábytkem, který je ošetřen přírodním voskem. Doplňky dodávají domu romantický vesnický charakter. Pro váš odpočinek ve spánku jsme vybrali latexové matrace s kokosovým vláknem, přikrývky z ovčí vlny, které zaručují celoroční pohodlí a povlečení z jemné bavlny.

Světnice je otočena na jih a většinu dne prozářena sluncem. Posezení okolo stolu pro 10 osob zajišťuje rohová lavice a čtyři židle, nově také dvě velká pohodlná křesla a v blízké době doplníme o velkou pohovku.Součástí světnice je také komfortně vybavená kuchyně troubou, varnou deskou, mikrovlnou troubou a dalšími potřebnými předměty pro přípravu Vašich jídel.K dispozici je zde také tv s wifi připojením.

Knihovna v prvním patře je místem pro klidné čtení s množstvím titulů. V létě můžete číst samozřejmě i na terase za domem s krásným výhledem do kopce na rozkvetlé louky.

Ložnice a pokoje jsou v domě tři. Dívčí pokoj je umístěn v přízemí s výhledem na zápraží a před dům.Je vybaven běleným nábytkem a dvěma starožitnými postelemi. Chlapecký pokoj v prvním patře je vybaven nábytkem v teplém tónu modřínového dřeva, dvojlůžkovou a dvěma jednolůžkovými masivními postelemi,  je doplněn stylovým zařízením. V prostorné ložnici, která je taktéž umístěna v prvním patře, je masivní dřevěné dvojlůžko. Pokoj je doplněn trojdílnou skříní, dvěma pracovními stoly a rozkládací pohodlnou pohovkou.


Koupelna číslo 1. vznikla na místě původní ložnice - je tedy velice prostorná, útulná a je tím správným místem pro Vaši vonnou koupel. Dominuje jí volně stojící renovovaná litinová vana na nožkách a dvě stylová umyvadla. Plocha pod vašima nohama je vyhřívána podlahovým topením. Hodnotné vybavení doplňuje bidet a WC.

Koupelna číslo 2.  :  v  roce 2018 nově vybudovaná koupelna k bazénu se sprchovým koutem , WC, k dispozici také pračka a sušička .

Vytápění je zajištěno litinovými kamny Jotul která jsou umístněna ve světnici a jsou schopna částečně vyhřát i okolní prostory, dále elektrickými přímotopy s nastavitelnou teplotou. V koupelně je topení podlahové a sušení ručníků je zajištěno topným žebříkem.

Swimm spa je vyhřívhaný bazén s protiproudem ... masářními tryskami . Využití jak v létě tak v zimě .. skvělý relax s nezapomenutelným výhledem na hvězdné nebe a krainu.

Parkování pro čtyři auta je v blízkosti domu na vlastním parkovišti.

Doprava a dostupnost je po většinu roku vynikající, i když vesnice leží mimo hlavní trasy. Do obce vede cesta mezi stromovou alejí a částečně lesem, v zimních měsících je tedy dobré s sebou vozit sněhové řetězy. Pozor dávejte také na zvěř. Od silnice k domu je to 50 m do kopce po zpevněné komunikaci. 

 

"Pokud existuje ráj, tak už víme, jak vypadá... Děkujeme za nádhernou dovolenou. P.S. Nedá se to popsat slovy."

Martin a Soňa

"Letos jsme se do Majdalenky opět vrátili a to mluví o všem..."

Hazlasovi, Strnadovi, Krotovičovi

 

"Děkujeme za krásný pobyt, sice chladný, ale odpočinkový. Velice se nám na Majdalence líbilo."

Magda. Míša, Péťa, Prostějov, Kostelec n.H.

"Děkujeme za krásný pobyt na Majdalence, rádi se budeme vracet!"

Voudruškovi + Mikulášovi z Kroměříže

Kontakt

Chalupa Majdalenka Studené 17
561 64 Jablonné nad Orlicí
+420 733186770 Míšková Markéta chalupamajdalenka@email.cz